Przejdź do treści

Zdrowie
i opieka

Ruszyła rejestracja na VI Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki!

Baner promujący 6. Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki, przedstawia na zdjęciu troje uśmiechniętych seniorów w plenerze, logo Srebrna Małopolska i zaproszenie Marszałka Województwa Małopolskiego na wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy na VI Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki, który odbędzie się 16 listopada br. w Krakowie. Wydarzenie zorganizowane będzie w krakowskim Kinie Kijów (al. Krasińskiego 34).

Kongres – tym razem o przestrzeni

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu będzie szeroko rozumiana przestrzeń, zarówno fizyczna, jak i wirtualna, istniejąca w sieci, dostępna i bezpieczna dla osoby starszej. Debaty jak zawsze będą różnorodne i wielowątkowe. Eksperci będą dyskutować o tym, jakie rozwiązania przyjąć, aby dostosować przestrzeń prywatną do potrzeb zmieniającego się z wiekiem organizmu człowieka, co należy zmienić w przestrzeni publicznej, tj. w parkach, skwerkach, budynkach użyteczności publicznej, aby osoby starsze czuły się w niej bezpiecznie i mogły się swobodnie po niej poruszać. Uczestnicy debat będą również przekonywać seniorów, dlaczego warto oswoić się z Internetem i poznać możliwości, jakie on oferuje, czy warto tradycyjne planszówki zastąpić grami komputerowymi. Seniorzy znajdą także odpowiedź na pytanie, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w przestrzeni fizycznej i wirtualnej, aby nie paść ofiarą oszustwa.

Jak możesz się zarejestrować na VI Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę internetową: https://www.malopolska.pl/malopolski-kongres-srebrnej-gospodarki i wypełnić znajdujący się tam formularz. Wszystkie pola z gwiazdką są obowiązkowe.

Można zgłaszać się indywidualnie lub grupowo. W przypadku zgłoszenia grupowego prosimy wypełnić odpowiednie pole, wpisując liczbę osób zgłaszanych na Kongres.

Dlaczego warto być z nami 16 listopada?

Tegoroczna edycja Kongresu będzie równie ciekawa i obfitująca w wydarzenia towarzyszące, co edycje z lat ubiegłych. Jak zwykle, nie zabraknie gościa specjalnego, który uświetni nasze wydarzenie. Podczas Kongresu na licznych stoiskach wystawowych będą się prezentować instytucje i firmy oferujące usługi i produkty dedykowane osobom starszym. Będzie także okazja do rozmów indywidualnych, konsultacji i bezpłatnego wykonania badań.

Oprócz solidnej porcji wiedzy, seniorzy znajdą także trochę rozrywki i dobrej zabawy, a będzie to pokaz mody „Piękni w każdym wieku” poprzedzony wystąpieniem stylistki, która podpowie, jak pewność siebie wypływająca z poczucia wewnętrznego piękna przekłada się na piękno zewnętrzne i większą satysfakcję z życia.

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś!Przejdź na górę