Przejdź do treści

Edukacja
i rozwój

Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów

Plansza tytułowa programu pt. Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów. Zdjęcie dekoracyjne z tytułem.

„Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów” to cykl audycji realizowanych przez TVP3 Kraków, których tematyka obejmuje szerokie spektrum zagadnień z zakresu funkcjonowania osób starszych we współczesnym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów, które w znaczący sposób wpływają na jakość życia seniorów. Wszystkie odcinki tego programu są dostępne online.

W magazynie poruszane są między innymi tematy dotyczące zdrowia, aktywności fizycznej, wypoczynku, prawa i finansów, bezpieczeństwa, a także nowych technologii czy psychologii. Do udziału w programie zapraszani są eksperci (psycholog, lekarz, fizjoterapeuta, dietetyk, prawnik, specjalista od finansów, etc.), którzy przekazują widzom rzetelne informacje z określonej dziedziny. Tym sposobem seniorzy uzyskują konkretne porady, które będą mogli wykorzystać, aby czuć się pewnie w najrozmaitszych sytuacjach.

Link do programu PONIŻEJ (kliknij w obrazek):

Ujęcie z programu pt. Czas pogodnej jesieni. Magazyn nie tylko dla seniorów. Zdjęcie przedstawia dwóch seniorów siedzących w altanie i pijących z filiżanek.


Przejdź na górę