Przejdź do treści

Technologie
i Internet

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – AHAthon

Baner promujący wydarzenie pn. AHAthon

Jak sobie wyobrażasz nowoczesne technologie wspomagające Cię w aktywnym życiu? W jakich programach edukacyjnych i aktywizujących chciałbyś brać udział? Czy opieka medyczna może być bardziej innowacyjna? Czy masz pomysł jak mogłoby wyglądać miasto przyjazne seniorom? A może przydałyby się platformy wspierające przedsiębiorczość i ułatwiające rozwój biznesu?

Idei na innowacyjne rozwiązania, które odpowiedzą na problemy starzejącego się społeczeństwa może być bardzo wiele. Warto je generować. Warto mieć realny wpływ na kreowanie rzeczywistości! Taka okazja właśnie się nadarza. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – AHAthon, który odbędzie się 29 listopada – 1 grudnia w Krakowskim Parku Technologicznym przy ul. Podole 60.

Spotykamy się, aby wymyślać rozwiązania pozwalające seniorom żyć zdrowo i aktywnie. AHAthon – powstał z połączenia AHA+hackathon. „AHA” to skrót od „Active Healthy Ageing” (Aktywne Zdrowe Starzenie się) a „hackathon” oznacza intensywną pracę nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. 

W AHAthonie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i doświadczenie. Uczestnicy pracują w zespołach, które tworzą sami przed wydarzeniem, albo już na miejscu, razem z innymi zgłaszającymi się osobami.

Możesz stworzyć zespół z rodziną, przyjaciółmi lub poznać nowe osoby i z nimi stworzyć zespół.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? To świetna okazja do nauki i do zdobycia doświadczenia w pracy nad projektami. To możliwość nawiązania nowych znajomości. To fantastyczna okazja do miłego i produktywnego spędzenia czasu. To również szansa na wygraną! Pula nagród finansowych wynosi 10 000 zł, a zwycięski zespół otrzyma dodatkowo kilkanaście godzin profesjonalnego mentoringu, aby móc łatwiej zrealizować wypracowane rozwiązanie.

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajdziesz na stronie: https://ahathon.lifescience.pl/

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na wyżej wskazanej stronie internetowej.

Do zobaczenia na hackathonie!

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod tymi danymi:

Beata Osolińska -tel: +48 512073207Przejdź na górę