Przejdź do treści

Edukacja
i rozwój

Zaproszenie na AHAthon

Z przyjemnością przekazujemy zaproszenie na wydarzenie, które odbędzie się 13-14 czerwca w Krakowie.

Drogi Seniorze,

Jak sobie wyobrażasz nowoczesne technologie wspomagające Cię w prowadzeniu aktywnego stylu życia? W jakich programach aktywizujących chciałbyś brać udział? Czy opieka medyczna może być bardziej innowacyjna? Czy masz pomysł, jak mogłoby wyglądać miasto przyjazne seniorom? A może przydałyby się platformy wspierające przedsiębiorczość i ułatwiające rozwój biznesu?

Idei na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które odpowiedzą na problemy starzejącego się społeczeństwa, może być bardzo wiele. Warto je generować. Warto mieć realny wpływ na kreowanie rzeczywistości! Taka okazja właśnie się nadarza.

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – AHAthon, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca, w Krakowskim Parku Technologicznym przy ul. Podole 60.

Spotykamy się, aby wymyślać rozwiązania pozwalające seniorom żyć zdrowo i aktywnie. AHAthon – powstał z połączenia AHA + hackathon. „AHA” to skrót od „Active Healthy Ageing” (Aktywne Zdrowe Starzenie się), a „hackathon” oznacza intensywną pracę nad nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.

W AHAthonie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek i doświadczenie. Uczestnicy pracują w interdyscyplinarnych i wielopokoleniowych zespołach, które tworzą sami przed wydarzeniem, albo już na miejscu, razem z innymi zgłaszającymi się osobami.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? To świetna okazja do nauki i zdobycia doświadczenia w pracy nad projektami. To możliwość nawiązania nowych znajomości. To fantastyczna okazja miłego i produktywnego spędzenia czasu. To również szansa na wygraną! Mamy nagrody finansowe oraz godziny profesjonalnego mentoringu, który ułatwi zwycięskiemu zespołowi pracę nad realizacją swojego pomysłu.

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajdziesz na stronie organizatora.

Zostań liderem! Zaproś Znajomych i/lub członków Rodziny do swojego Zespołu i dołącz do nas! Aby wziąć udział w AHAthonie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Na wszystkie pytania odpowie p. Beata Osolińska, tel. 512 073 207.

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia w Krakowskim Parku Technologicznym 13 i 14 czerwca 😊

Organizatorzy AHAthonu

Plakat - zaproszenie na AHAthon 13-14.06.2024


Przejdź na górę