Przejdź do treści

Edukacja
i rozwój

Zaproszenie na spotkanie Dawne Dzieje Seniorów

Obrazek informujący o programie spotkania

Przed nami wyjątkowe wydarzenie w Gminie Kocmyrzów – Luborzyca. Już w niedzielę 6 sierpnia br. o godzinie 16.00 w szkole podstawowej w Pietrzejowicach rozpocznie się spotkanie pn. Dawne Dzieje Seniorów.

Podczas wydarzenia uhonorowani zostaną najstarsi seniorzy gminnej społeczności. Będzie to dobra okazja do wspólnego świętowania dla całej lokalnej społeczności.

To bardzo ważna inicjatywa, bo Najstarsi są dla nas skarbnicą wiedzy i mądrości, z której powinniśmy czerpać jak najwięcej, póki są jeszcze wśród nas. Powinniśmy ich otaczać atencją i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Spotkanie będzie okazją do posłuchania Ich wspomnień, co jest szczególnie cenne dla młodszych pokoleń, bo najstarsi seniorzy pamiętają czasy minione i tak odległe od otaczającej nas rzeczywistości. A Któż nie lubi posłuchać ciekawych opowieści? Będzie to też okazją do rozmów, dzielenia się doświadczeniami, śpiewania pieśni regionalnych i biesiadowania przy wspólnym stole.

Plakat dotyczący zaproszenia na spotkanie Dawne Dzieje Seniorów

Serdecznie zapraszają organizatorzy imprezy: Gminna Rada Seniorów oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Kocmyrzów – Luborzyca.Przejdź na górę