Przejdź do treści

Edukacja
i rozwój

Zaproszenie na warsztaty Design Thinking dla Liderów zmian

obrazek przedstawia puzzle, ręce i mózg

Fundacja Klaster LifeScience Kraków serdecznie zaprasza na warsztaty zatytułowane „Design Thinking dla Liderów zmian”, które odbędą się 24 maja 2023 r. w Krakowie.

Warsztaty odbywają się w ramach LifeScience Business Academy, która w tej edycji dedykowana jest tematowi AHA (Active Healthy Ageing).

O PROJEKCIE:

Wszyscy chcemy żyć dłużej i w dobrym zdrowiu. Faktem jest, że średnia życia wydłuża się w tempie, które zaskakuje wszystkich i za którym nie nadążają zmiany, które umożliwią osobom w wieku emerytalnym niezależne, komfortowe i aktywne życie. Chodzi tutaj o życie z sensem, we wszystkich jego aspektach: mieszkania, korzystania z przestrzeni publicznej i transportu, uczestniczenia w życiu społecznym i kulturowym, wykorzystania kompetencji, pracy czy wreszcie dostępności i jakości opieki medycznej.

Tym zmianom chcemy wyjść naprzeciw, a do współpracy i udziału w warsztatach, zapraszamy osoby i organizacje, których celem jest rozwijanie i wdrażanie nowych pomysłów związanych z wieloma potrzebami aktywnego, zdrowego życia przez całe życie, bez względu na wiek. Te potrzeby są dzisiaj szansą i motorem napędowym działalności naukowej i biznesowej, a naszym wspólnym celem będzie ułatwienie i wsparcie przedsięwzięć, które odpowiadają na wyzwania … wieku. 

O NADCHODZĄCYCH WARSZTATACH:

Warsztaty Design Thinking dla Liderów zmian kierowane są do osób odpowiedzialnych za organizację i wspieranie projektów z dziedziny Aktywne Zdrowe Życie. Ich głównym celem jest wyposażenie uczestników w wiedzę i narzędzia umożliwiające zarówno efektywne projektowanie, jak i efektywną ocenę lub wspieranie pomysłów i projektów proponowanych przez przedsiębiorców i społeczników.

Warsztaty odbędą się na żywo, 24.05.2023 w godz. 10:00 – 15:00, w Parku LifeScience Kraków, przy ul. Bobrzyńskiego 14.

Z uwagi na stacjonarny charakter spotkania, prosimy o rejestrację poprzez formularz: http://www.lifescience.pl/AHA

Więcej informacji o całym cyklu warsztatów znajduje się na Platformie Współpracy LSOS: https://www.lifescienceopenspace.com/

Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzących warsztatach oraz do zapoznania się z pozostałymi działaniami.Przejdź na górę