Przejdź do treści

Zdrowie
i opieka

„Zdrowie w centrum uwagi – Małopolska Konferencja Profilaktyki i Zdrowia” już 17 maja!

Kampanię lekowa w Małopolsce. Dłonie kobiece trzymające szklankę z wodą oraz tabletki.

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski zaprasza na konferencję „Zdrowie w centrum uwagi – Małopolska Konferencja Profilaktyki i Zdrowia” organizowaną przez Departament Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w dniu 17 maja 2023 roku w Krakowie.

Konferencja ma charakter edukacyjny i jest kierowana głównie do słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z terenu województwa małopolskiego.

Konferencja odbywa się w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej na temat bezpieczeństwa stosowania leków i suplementów diety wśród seniorów pn.: „Jak bezpiecznie stosować leki?”, która ma celu zwiększenia świadomości mieszkańców Małopolski na temat stosowania leków, leków bez recepty i suplementów diety, zwrócenie uwagi na różnice pomiędzy nimi i ich zastosowaniem, a także edukację zdrowotną mieszkańców na temat bezpiecznego stosowania leków, leków OTC i suplementów diety. W celu uczestnictwa w konferencji należ zarejestrować się pod linkiem: Małopolska Konferencja Profilaktyki i Promocji Zdrowia » Małopolska (www.malopolska.pl)

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Jest już dostępny szczegółowy program konferencji. Można go pobrać TUTAJ

Więcej informacji dostępnych na stronie: https://profilaktykawmalopolsce.pl/lekiPrzejdź na górę